William MoseleyI

William Peter Moseley

7,7
4 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Moseley

Koleżanka, mojej siostry (w sumie też moja xD) zna go osobiście ;D Mieszka w tym samy mieście co Will (ona wyjechała do Anglii). Kurde, jakbym miała kasę bym do niej pojechała na wakacje i też bym go poznała. Mówi, że jest spoko, chodzi normalnie do szkoły i wgl. Jak ja bym chciała go poznać. I Skandara xD ale to już inna bajka xD

wioletaHP

na szkolę to on już ciut za stary

wioletaHP

A w jakim miesce???... Jak mozna wiedziec :))) Mieszkam w Londynie to moze go odwiedze :D

wioletaHP

Lol prawie 24 lata i do szkoły :/

Heroes222

może jest tak głupi że nie może zdać :P i kisi się w high school :D

Astral_the_Shadow_Prayer

Szkoła może oznaczać studia;p To też rodzaj szkoły...

wioletaHP

Jak to możliwe, że chodzi do szkoły w wieku 24 lat? I ktoś już wcześniej zapytał - w jakim mieście konkretnie? Idiotyczne, kłamliwie zwracanie na siebie uwagi. Następnym razem przemyśl takie posunięcie dziewczyno. (cofam to, jeśli dasz nam wiarygodne odpowiedzi)

wioletaHP

a może ktoś pomyślał o tym, że jeszcze chłopak studiuje? edukacja nie kończy sie u niektórych na szkole średniej. ;)

kociarrra

'chodzi normalnie do szkoły' - to chyba nie jest dziwne, że odczytuje się to jako liceum. Gdyby studiował napisałaby, że... studiuje. Proste.

Blaczek

a na studiach co się robi? pracuje?

kociarrra

Napisałam to już wyżej, przeczytaj dokładnie to może się dowiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones