William MoseleyI

William Peter Moseley

7,7
4 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Moseley

Chyba wszyscy pamiętacie, że w filmie ,,Lew, czarownica i stara szafa'' w czasie bitwy zrobił idiotyczną minę. I chyba wiem, DLACZEGO TO ZROBIŁ!!! WEDŁUG MNIE ANDREW ADAMSON MUSIAŁ BYĆ KIEDYŚ W POLSCE I ZOBACZYĆ ODCINEK ,,ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH'' p.t. ,,WŁAŚCICIELE''. WTEDY TO LISTONOSZ EDZIO ZROBIŁ FERDKOWI, PAŻDZIOCHOWI I BOCZKOWI TAKIE ŻARTY, ŻE WYSŁAŁ DO NICH LISTY I NAPISAŁ, ŻE TO OD WŁADZ MIASTA: FERDEK ZOSTAŁ WŁAŚCICIELEM KORYTARZA, PAŻDZIOCH KIBLA, A BOCZEK KLATKI SCHODOWEJ. POTEM SĄSIEDZI SIĘ POKŁOCILI, CZYM MAJĄ SOBIE PŁACIĆ. EDZIO PRZYPROWADZIŁ DO NICH DZIENNIKARZA GAZETY ,,GÓWNO PRAWDA'' I TEN PAN ROZMAWIAŁ Z WŁAŚCICIELAMI. LISTONOSZ POKAZAŁ MU NAPISY, KTÓRE SAM ZROBIŁ(ALE SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNAŁ) I FACET POPROSIŁ GO O UŚMIECH DO GAZETY. EDZI WŁAŚNIE WTEDY ZROBIŁ TĘ MINĘ, KTÓRĄ ROBI POTEM WILLIAM MOSELEY!!!!! ZAłoże się, że Willy wcale nie chciał robić tej miny. Ale Williemu piękniej wyszła ta mina. PROSZĘ O OCENY!!!!!

Pevensie18

O jaką minę chodzi? :D
. . . . . .

Pevensie18

No, wtedy jak Piotr walczył z Białą Czarownicą, to ona skrzyżowała 2 miecze, natarła na niego i się odchylił, a do tego zrobił tę minę. Jeśli się nie oglądało filmu, to się nie wie...

Pevensie18

Tak się składa, że oglądałem to wiele razy, ale z twojego opisu nie można było się domyślić o co dokładnie chodzi...

Pevensie18

Boże, mozna oglądać film ale nie pamiętać.
Ja tez nie pamiętałam o jaką minę chodzi, nie przesadzaj... ;/

Pevensie18

ile Ty masz lat? ;///

Pevensie18

Wow ,widzę ,że wielka fanka Williama ,żeby taki detal uchwycić haha. Szczerze mówiąc nie widzę w tej minie nic dziwnego ,bardzo adekwatna do sytuacji ;P

użytkownik usunięty
Pevensie18

Przyznaję rację Loocas7, że z tego opisu nie da sie wywnioskować o jaką minę dokładnie chodzi... Dopiero poźniej jak wspomniałaś o tych mieczach to zaczeło mi coś świtać:P Andrew Adamson co prawda w Polsce był, i to pewnie nie raz, pierwsza i druga cześć m. in. była kręcona w Polsce, ale szczerze wątpie w to, że widział jakiś odcinek świata według kiepskich...

Pevensie18

Zgadzam się z Kainis ...ta Andrew Adamson i świat według kiepskich (że on to oglądał)...to chyba jakiś żart hahaha

Pevensie18

Zapomniałam dodać, że gdy sąsiedzi się pokłócili, to potem Wajdek wyszedł na ojcowski korytarz , bo chciał siku.Najpierw poleciał do Pazdziocha o pozwolenie skorzystania z kibla. Potem do Boczka, by mógł wyjść na dwór. Potem znowu do Pazdziocha, jeszcze raz wyszedł na klatkę schodową i gdy z niej wracał, to stanął na jednej nodze, potem drugiej, I TEŻ ZROBIŁ PODOBNĄ MINĘ!!!!! A potem tylko się zsikał.

Podsumowując, według mnie ta mina Williama Moseley'a to połaczenie min Waldka i Edzia.

użytkownik usunięty
Pevensie18

Możliwe, ale myślę, że to i tak nie ma ze sobą związku. Szczerze w to wątpie. William taką minę zrobił i tyle, może tak wyszło przez przypadek, może tak miało być.

Pevensie18

Ale troll.

użytkownik usunięty
Pevensie18

ty tak serio piszesz?

aha

Na mój gust (nie ubliżam oczywiście nikomu, więc proszę nie uznawać tego za złośliwość), to trzeba być ćwierćinteligentem albo małym dzieckiem, żeby pomyśleć iż jest to napisane na serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones