PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046456}
6,5 1 409
ocen
6,5 10 1 1409
Miłość jak miód
powrót do forum filmu Miłość jak miód

Obejrzałem ten "film", bo chciałem poczuć,czym "oddycha" dzisiejsza Polska, moje znajome, koleżanki z pracy (te nie są chyba zbyt wymagające jeśli chodzi o filmy). No i doszedłem do wniosku, że ... tam w ogóle nie ma oddechu. Abstrahując od faktu, że połączenie trzech złowrogich słów, czyli "polska komedia romantyczna" jako synonim złej jakości i gustu, wystarczająco odpychająco na mnie działa, żeby po takie filmy nie sięgać, jednak wysoka ocena filmwebowej społeczności zachęciła mnie do obejrzenia. Ten film ma wszystko, co w kinie najgorsze: kiepską grę aktorską, naciągany humor, patos i słaby scenariusz. To bardziej stylistyka telenoweli z TVP niż film.
Nie będę rozpisywał się na temat tej produkcji (przez grzeczność nie nazwę jej filmem), bo nie ma za bardzo o czym pisać. Stanowczo odradzam oglądanie tego obrazu osobom, które cenią dobre europejskie kino. W natłoku niskojakościowych amerykańskich produkcji ujdzie, ale to nie jest dobra produkcja.

Stefan_Zyskowski

Całkowicie się zgadzam. To jest raczej telefilm w popołudniowym paśmie na jednym z kanałów. Ale jednego nie można odmówić: pięknych zdjęć morza czy gór. Pięknie przedstawili nasz polski krajobraz. Aż się chce spakować i wyjechać.

ocenił(a) film na 10
Stefan_Zyskowski

Absolutna bzdura, ten film jest lekki i miły do oglądania, dokładnie taki jaki miał być. Piękne widoki, miła dla ucha muzyka. Spełnia absolutnie wszystkie elementy komedii romantycznej, a fakt, że mówi o wyborach dojrzałych kobiet dodaje tylko uroku.

JusTYska_FR

Jestem tego samego zdania. Potrzebne sa roznorodne filmy, dla kazdego cos sie znajdzie. Nie wszystko musi tracic sztuka "europejskiego kina". Swoja droga, czym ono dzisiaj jest przy tym kinematograficznym eklektyzmie. I dobrze, ze mamy taka mnogosc filmow.

JusTYska_FR

A film jest przeprzyjemny :) tego mi dzis bylo potrzeba! Wlasnie nadaje po seansie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones